Činnost a hry ve školní družince – září 2015

Napsal Petra Polášková Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Družina

Podívejte se, jak trávíme čas po vyučování v naší školní družince:
Stavíme ze stavebnic „ Seva“, „ Cheva“, „ Lego“, razítkujeme gelovými razítky a vytváříme přáníčka pro seniory z penzionu „ASTRA“, přejeme kamarádovi k narozeninám, hrajeme si  námětové hry s panenkami, zvířátky autíčky  a plyšáčky. Vytváříme obrázky z korálků, hrajeme si s podzimními listy  ( koláž, tisk), točíme šňůrky z vlny, tančíme, zpíváme, cvičíme, máme již první výrobky ze zájmové aktivity „ Kreativita“,  připravujeme se na „atletiku“ a ……….   je nám tady dobře!

p.vychovatelky

foto

 

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Částečně polojasno

-4°C

Ostrava

Částečně polojasno

Vlhkost: 89%

Vítr: 30.58 km/h

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 78

Včerejší návštěvy 138

Návštěvy tento měsíc: 2193

Celkový počet návštěv: 118572