×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Prezentace zájmových aktivit ve Středisku mladých turistů

Napsal Petra Polášková Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Družina

V měsíci září byly děti ze školní družiny  pozvány lektory ze SMT na ul. B. Martinů na prezentaci jejich zájmových aktivit, ve kterých mohou děti trávit svůj volný čas. Odpoledne, které jsme tam prožili bylo kouzelné a velmi přínosné……….. Což uvidíte na následujících fotografiích. Děti si prošly kroužkem vaření, počítačovými dovednostmi, tanečním a kreslením. Moc se nám tohle  odpoledne  líbilo a některé děti  již tráví svůj volný čas ve SMT a rozvíjí zde  své dovednosti a záliby.

p. vychovatelky

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 81

Včerejší návštěvy 94

Návštěvy tento měsíc: 2028

Celkový počet návštěv: 126326