×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Lampionový průvod

Napsal Petra Polášková Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Družina

Strašidýlka, světýlka, lampiónky………. Veselý smích a pohoda, to bylo hlavním tématem  VIII. ročníku lampionového průvodu, který pořádala naše školní  družinka  pro děti, rodiče, prarodiče a příznivce naší školy. Veselý průvod se vydal na pochod Hlavní třídou za doprovodu Městské policie a  pokračoval  zajímavým programem s diskotékou u „Floridy“.

Zazpívaly zde děti z pěveckého sboru, zacvičili jsme si, zatančili a rozešli se domů s hezkými  prožitky . Skončila tak opět jedna z pěkných akcí, která neformální formou spojuje rodiče a pedagogy. Příští rok znovu nashledanou!!

p. vychovatelky

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 0

Včerejší návštěvy 103

Návštěvy tento měsíc: 1632

Celkový počet návštěv: 128287