×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Kreslení s panem malířem Lubomírem Dostálem

Napsal Petra Polášková Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Družina

Páteční odpoledne 13.11.2015 nebylo „nešťastné“, ale veselé, pozitivní, kreativní a objevné…. Děti ze školní družinky objevovaly s panem malířem Dostálem, který nás opět po roce poctil svou návštěvou, svět kreslení. I ty nejmenší se naučily kreslit zvířátka, která mají tak rády. Na jejich obrázcích se objevily opice, velryby, tuleni, sloni, tygři a další zvířátka v různých pozicích. Z ohlasů dětí  se páteční odpoledne vydařilo a domů si odnesly nejen obrázky, ale i hezké zážitky!

p. vychovatelky

foto

 

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 0

Včerejší návštěvy 32

Návštěvy tento měsíc: 1656

Celkový počet návštěv: 125954