×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Mikulášská nadílka

Napsal Petra Polášková Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Družina

Je pátek 4. prosince a děti ze třídy 8.A jsou v sedm ráno převlečení do krásných kostýmů, které si sami sehnaly. A jaké kostýmy si oblékly? Důstojného pana Mikuláše, tři překrásné  anděly a samozřejmě nechyběli ani čtyři  strašidelní a divocí čerti. Celou tuhle partu řídila p. vychovatelka Kateřina Havránková.

Tato mikulášská parta postupně prošla celou školu a navštívila i školku Sluníčko, kde nás překvapili milým úsměvem. I letos měli čerti úspěch a chtěli do hodit pár dětí do pytle. Ještě, že tu máme hodnou p. vychovatelku Katku, která žádné dítě nedala. P.S. Příští rok jsme tu zase!!!

K. Havránková

foto

 

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 0

Včerejší návštěvy 103

Návštěvy tento měsíc: 1632

Celkový počet návštěv: 128287