×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Divadélko ve školní družině

Napsal Petra Polášková Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Družina

Navodit krásnou vánoční atmosféru pro děti ve školní družině nám pomohla „Vánoční pohádka“   dne 11. prosince 2015. Představení  divadélka  En-ten-týky, které je zastoupeno myškou Klárkou a veverkou Terkou nás vtáhlo do vánočních symbolů. Připomněli jsme si, co vše k Vánocům patří např. pečení vánočky, cukroví, kapr, koledy, stromeček, betlém apod. Úsměv na tváři a potlesk nás přesvědčil, že se dětem vystoupení líbilo…

p. vychovatelky

foto              video

 

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 35

Včerejší návštěvy 81

Návštěvy tento měsíc: 2063

Celkový počet návštěv: 126361