×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Víčka z PET lahví

Napsal Super User Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Družina

Žáci školní družiny se zapojili do 5.ročníku sběru víček z PET láhví. I v tomto roce jsme uspěli velmi dobře. Nasbírali jsme a odevzdali 548 kg víček. Ve své kategorii jsme se opět umístili na 1. místě. A kdo byl nejlepší? Nejvíce víček za školní družinu odevzdala a na prvním místě se umístila Aneta Garnolová s 16,80 kg. Na druhém místě se umístil Ondřej Papica s 15,45 kg a místo třetí patřilo Dominiku Šimaňokovi, který odevzdal 14,57 kg víček. V každém oddělení školní družiny byli odměněni tři nejlepší sběrači. Soutěže se zúčastnili i žáci, kteří již školní družinu nenavštěvují. I zde byli vyhodnoceni a odměněni 3 nejlepší sběrači:

  • 1. místo - Daniel Komůrka – 41,76 kg
  • 2. místo - Michal Chalupecký – 37,01 kg
  • 3. místo - Anna Korčáková – 22,76 kg

Takže, pokud se chcete i vy zapojit do sběru víček z PET láhví, začínáme 6.ročník v září 2014!

Vychovatelky ŠD

Víčka z PET lahví
Víčka z PET lahví
Víčka z PET lahví
Víčka z PET lahví
Víčka z PET lahví
Víčka z PET lahví
Víčka z PET lahví
Víčka z PET lahví
Víčka z PET lahví

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 0

Včerejší návštěvy 103

Návštěvy tento měsíc: 1632

Celkový počet návštěv: 128287