×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Hry bez hranic

Napsal Super User Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Družina

„Hry bez hranic“, název, který stírá pomyslné hranice mezi školou a mateřskou školou. Již několik let spolupracuje naše školní družina s mateřskou školou V Zahradách. Připravuje pro „ Mateřinky“ vystoupení s pohádkou, které hrají děti z dramatického kroužku p. vychovatelky Soni Pavelkové a na závěr školního roku na školním hřišti zábavné dopoledne ve sportovních i netradičních disciplínách. Letos to byl již III. ročník, který se konal dne 19.6.2014 a pro děti i dospělé se stal velmi příjemným zážitkem. Děti si užily sportovní klání na hezkém sportovním hřišti a plné zážitků se vracely do své MŠ.

Vychovatelky ŠD

 

Hry bez hranic
Hry bez hranic
Hry bez hranic
Hry bez hranic
Hry bez hranic
Hry bez hranic
Hry bez hranic
Hry bez hranic
Hry bez hranic
Hry bez hranic
Hry bez hranic
Hry bez hranic
Hry bez hranic

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 36

Včerejší návštěvy 81

Návštěvy tento měsíc: 2064

Celkový počet návštěv: 126362