×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Návštěva knihovny

Napsal Petra Polášková Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Družina

Ve středu  27.1.2016 děti školní družiny navštívily knihovnu na ulici Podroužkova. Vypůjčily si dětské knížky, časopisy a pak si paní knihovnice pro děti připravily KVÍZ „Po stopách Yettiho“, na které hoře byl poprvé spatřen Yetti. Další termín návštěvy knihovny je naplánován na  2.3.2016, kdy proběhne slavnostní pasování prvňáčků na řádné čtenáře knihovny. Všichni se těšíme.
p. vychovatelka

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 81

Včerejší návštěvy 94

Návštěvy tento měsíc: 2028

Celkový počet návštěv: 126326