×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Vystoupení v DPS Astra

Napsal Petra Polášková Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Družina

Po roce jsme opět s dětmi navštívili seniory v DPS Astra v Porubě. Představení si připravily děti z kroužku Všeuměl, pod vedením paní vychovatelky Soni Pavelkové a děti pěveckého sboru, pod vedením paní učitelky Jany Michkové. Zahrály pohádku „O koblížkovi“, cirkusové představení, pásmo písní a přednesly zveršovanou básničku „O koblížkovi“. Toto dopoledne se seniory bylo opět úžasné setkání generací, které všechny navzájem obohatilo. Na závěr vystoupení jsme si vyměnili dárečky pro potěšení se slibem dalšího setkání.

Vychovatelky ŠD

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 0

Včerejší návštěvy 94

Návštěvy tento měsíc: 1947

Celkový počet návštěv: 126245