×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Mezinárodní česko – polský festival pohádek

Napsal Petra Polášková Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Družina

Dne 24.4.2016 se konalo v 16 hodin slavnostní vyhlášení výsledků výtvarné a literární soutěže, pořádané SVČ Korunka a podobným kulturním zařízením pro děti a mládež v polských Katovicích. Výtvarné soutěže se zúčastnily děti pod vedením p. uč. Andrei Mičíkové a vychovatelek ze školní družinky.

Ve výtvarné soutěži pro 1. stupeň nazvané „ Pohádkový medvídek“ se umístily na krásném 2. místě žákyně Sabina Šostoková a Tereza Nedělová (10 let) p. uč. A. Mičíkové. V literární soutěži pro 1. stupeň nazvané „ Pohádka na dobrou noc “ se umístily na prvních třech příčkách děti z oddělení p. vych. Mileny Jedličkové. 1. místo obsadila Barunka Šímová (8 let) za „Cyklus čtyř pohádek“, 2. místo získala Terezka Kotásková (8 let) za pohádku „ Ouškovo dobrodružství “ a 3. příčku obsadila Terezka Sadílková (8 let) s „ Pohádkou o sedmi živých hračkách “. Na vyhlášení výsledků se těšily nejen děti, ale i rodinní příslušníci, kteří si krásné nedělní odpoledne užili se svými ratolestmi a zhlédli program, který byl součástí slavnostního vyhodnocení. 

Ouškovo dobrodružství          Pohádka o sedmi živých hračkách          Sny od Lucinky

foto

M. Jedličková

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 0

Včerejší návštěvy 103

Návštěvy tento měsíc: 1632

Celkový počet návštěv: 128287