×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Senior –junior – hendikepiáda

Napsal Petra Polášková Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Družina

Tato  již tradiční akce, která svou původní myšlenkou spojit světy třech skupin: seniorů, dětí a hendikepovaných je stále zajímavá, zábavná a obohacující. IX.  ročník se uskutečnil v pátek 3.6. 2016 na zahradě DPS Astra za příznivého počasí a dobré nálady všech zúčastněných. Paní vychovatelky připravily opět 10 atraktivních disciplín, které vybrané trojice absolvovaly s velkým zápalem a nasazením. 

p. vychovatelky

foto     foto II.

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 1

Včerejší návštěvy 32

Návštěvy tento měsíc: 1657

Celkový počet návštěv: 125955