×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Rybářské závody

Napsal Petra Polášková Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Družina

VII. ročník rybářských závodů na rybníku LAŠA v Ostravě- Třebovicích, který se konal v sobotu 4.6.2016 se nesl v duchu velkých rybářských příprav a nadšení. Nejen soutěžící z řad dětí a rodičů, ale i velký počet rodinných příslušníků se zúčastnil této hezké a netradiční akce, jak je vidět z rozsáhlé fotodokumentace. Návštěvou nás potěšilo vedení školy v čele s p. ředitelkou Mgr. Hankou Petrovou a Mgr. Petrou Poláškovou. Tuto akci umocnilo krásné počasí a výborná nálada všech zúčastněných…..

p. vychovatelky

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 1

Včerejší návštěvy 32

Návštěvy tento měsíc: 1657

Celkový počet návštěv: 125955