×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

„Hry bez hranic“ 2016

Napsal Petra Polášková Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Družina

Krásné čtvrteční dopoledne 23.6. se na školním hřišti rozléhalo dětským smíchem. Zavítali k nám opět děti z mateřské školky „ V Zahradách“ se svými p. učitelkami. Takhle netradičně jsme se setkali již popáté při sportovních a vědomostních disciplínách, které pro děti z MŠ z vadami zraku připravily pečlivě p. vychovatelky.

Tohle úžasné klání zahájila naše p ředitelka Mgr. Hanka Petrová s p. zástupkyní řed. Petrou Poláškovou a děti se netrpělivě rozběhly s kartičkami v ruce plnit úkoly. A že se jim vše dařilo, je vidět z naší fotodokumentace. Tento ročník se nesl v duchu 90. výročí narození Hurvínka a byl zahájen známou znělkou z pohádky, kterou děti poznaly. Kartičky s obrázkem Hurvínka se získanými body si děti odnesly do MŠ, kde si obrázek vybarví a vezmou na památku domů. Opět jedna z akcí, která posiluje neformální vztahy a propaguje práci pedagogů ZŠ navenek.

p. vychovatelky

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 1

Včerejší návštěvy 32

Návštěvy tento měsíc: 1657

Celkový počet návštěv: 125955