×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Lampionový průvod

Napsal Petra Polášková Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Družina

Masky, lampiony, pěvecké, taneční a dramatické vystoupení bylo na programu dne 2.11.2016 v rámci lampionového průvodu. Průvod prošel Hlavní třídou za doprovodu Městské policie a zakončen byl „ U Floridy“. Zde děti předvedly spoustu dovedností, např. hru na housle, tanec, pohádku, přednes a na závěr si zatančily při diskotéce. Účastníků se sešlo hodně, nálada byla perfektní a tak se těšme na příští lX. ročník.

foto

p.vychovatelky

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 1

Včerejší návštěvy 32

Návštěvy tento měsíc: 1657

Celkový počet návštěv: 125955