×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Malování baněk

Napsal Petra Polášková Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Družina

Na základě spolupráce se ŠD I.Sekaniny v Ostravě – Porubě bylo I.oddělení ŠD p. vychovatelky Soni Pavelkové pozváno v sobotu 19.11.2016 na“ Malování baněk a výrobu vánočních dekorací“. Akce byla rodiči velmi pozitivně přijata, společně s dětmi strávili příjemné předvánoční  odpoledne.                                                                                           

Vychovatelka ŠD

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 1

Včerejší návštěvy 103

Návštěvy tento měsíc: 1633

Celkový počet návštěv: 128288