×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Adventní tvoření

Napsal Petra Polášková Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Družina

Přicházející čas nazýváme adventním. Slovo „advent“ je latinské a znamená „příchod“. Příchod čeho nebo koho?  Podstata adventu vychází z křesťanské filozofie. Adventní období trvá asi čtyři týdny a každoročně vrcholí 24. prosince na Štědrý den, kdy se narodil Ježíš. Měřítkem adventu jsou čtyři adventní neděle. První je „železná“, druhá „bronzová“, třetí se nazývá „stříbrná“ a poslední „zlatá“ je nejblíže Štědrému dni. A to byl důvod, proč se 24.11.2016 sešly děti s rodiči v jídelně a vytvářely krásné adventní věnečky a ozdoby pod odborným vedením, viz fotografie…    

foto

                                                   

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 1

Včerejší návštěvy 103

Návštěvy tento měsíc: 1633

Celkový počet návštěv: 128288