×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Možná přijde i Mikuláš

Napsal Petra Polášková Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Družina

Dne 5.12 odpoledne se děti z prvního stupně těšily na tradiční trojici Mikuláše, Čerta a Anděla. Tato trojice přišla do každé třídy děti vyzpovídat  jestli byly hodné a zaslouží si sladkosti. Na oplátku jim děti předvedly krátký program : písničky , básničky a scénky.  „Maloši“ z MŠ na ul. B. Martnů,  si také připravili „čertovské písničky“ a obradovali trojici adventním kalendářem.

p. vychovatelky

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 0

Včerejší návštěvy 103

Návštěvy tento měsíc: 1632

Celkový počet návštěv: 128287