×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Vystoupení dětí v Domově pro seniory

Napsal Petra Polášková Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Družina

I letos jsme s kroužkem „Všeuměl“ a sborem ZŠ navštívili s krátkým programem naše nejstarší spoluobčany v Domově pro seniory „Astra“. S doprovodem paní učitelky Evy Zineckerové zazpívaly děti ze sboru pohádkové písně a děti z kroužku „Všeuměl“ zahrály zveršované pohádky a předvedly etudy s cirkusovým náčiním. Na závěr jsme rozdali malé dárky. Seniorům se akce velice líbila a byla zpestřením jejich všedního dne. Děti si odnesly za své vystoupení pěkný pocit a také malou pozornost od babiček a dědečků.

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 0

Včerejší návštěvy 32

Návštěvy tento měsíc: 1656

Celkový počet návštěv: 125954