×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Nejmenší čtenáři se dočkali!

Napsal Petra Polášková Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Družina

Slavnostní pasování prvňáčků na čtenáře knihovny se uskutečnilo 1. března 2017 odpoledne v knihovně na ulici Podroužkova. Po chvíli zábavného soutěžení v dětském oddělení knihovny pak přišla dlouho očekávaná chvíle samotného slavnostního pasování prvňáčků na čtenáře knihovny. Děti obdržely pasovací listiny, průkazku do knihovny a mohly si vypůjčit svou první knihu. Všem dětem přejeme, ať je čtení stále baví!

Vychovatelka ŠD

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 0

Včerejší návštěvy 32

Návštěvy tento měsíc: 1656

Celkový počet návštěv: 125954