×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Nejmenší čtenáři se dočkali!

Napsal Petra Polášková Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Družina

Slavnostní pasování prvňáčků na čtenáře knihovny se uskutečnilo 1. března 2017 odpoledne v knihovně na ulici Podroužkova. Po chvíli zábavného soutěžení v dětském oddělení knihovny pak přišla dlouho očekávaná chvíle samotného slavnostního pasování prvňáčků na čtenáře knihovny. Děti obdržely pasovací listiny, průkazku do knihovny a mohly si vypůjčit svou první knihu. Všem dětem přejeme, ať je čtení stále baví!

Vychovatelka ŠD

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 75

Včerejší návštěvy 70

Návštěvy tento měsíc: 1157

Celkový počet návštěv: 120429