×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Myslivost očima dětí

Napsal Petra Polášková Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Družina

Zvířátka, myslivost a kreslení bylo náplní zajímavého odpoledne dne 27.2.2017, které pro děti ŠD připravila akad. malířka Marcela Václavíková. Děti se dozvěděly mnoho nového o zvířatech a jejich zvycích, sáhly si na kačenu a srnče a odnesly si obrázky. Zakončením tohoto environmentálního projektu bude procházka s myslivci do lesa ke krmelci.

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 1

Včerejší návštěvy 32

Návštěvy tento měsíc: 1657

Celkový počet návštěv: 125955