×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Kouzelník Reno

Napsal Petra Polášková Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Družina

Kouzelníka „naživo“ vidět se podaří málokomu. Naše děti ze školní družinky měly to štěstí a zažily si v pátek 24. března 2017 kouzlení v přímém přenosu. Kouzelník Reno polykal míčky, čaroval s hůlkami, nechal zmizet nafukovací balónek, přičaroval dětem penízky a jako třešničku na dortu vykouzlil králíčka. Kouzelníka jsme ocenili dlouhým potleskem a těšíme se na jeho vystoupení v příštím školním roce!

p.vychovatelky

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 0

Včerejší návštěvy 103

Návštěvy tento měsíc: 1632

Celkový počet návštěv: 128287