×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Mezinárodní literární a výtvarná soutěž 2017

Napsal Petra Polášková Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Družina

Ve školní družině si hodně čteme, posloucháme úryvky z knížek a od II. třídy zkoušíme psát vlastní malá literární dílka. Tohle všechno se zúročilo i letos, kdy jsme se opět zúčastnili II. ročníku Mezinárodní soutěže, kterou pořádal DDM v Ostravě- Mariánských Horách. I. místo zde získala s pohádkou „Kouzelná Praha“ Terezka Kotásková a III. místo ve výtvarné soutěži Barunka Šímová ze třídy III.A. Slavnostní vyhlášení a předání cen se uskutečnilo v neděli v 16 hodin v DDM v Mar. Horách a bylo korunováno pěkným kulturním vystoupením. Pěkné odpoledne bylo zakončeno v pizzerii La Strada a určitě v dětech zanechalo nezapomenutelné zážitky.

foto

 

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 0

Včerejší návštěvy 103

Návštěvy tento měsíc: 1632

Celkový počet návštěv: 128287