Sběr víček pro Lukáška

Napsal Petra Polášková Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Družina

V letošním roce se třídy 2.stupně zapojily do prospěšného projektu „Víčka pro Lukáška“. Pro někoho jsou víčka od PET lahví odpad a jinému přináší potřebnou pomoc a cestu k lepšímu životu. Peníze, které se získají prodejem plastových víček, rodina použije na platbu nadstandardní speciální rehabilitační metody, kterou využívají v sanatoriu Klimkovice. Tato metoda pomáhá Lukáškovi posunout se zase o něco dále ve vývoji a tím zlepšit kvalitu jeho života.

V soutěži tříd 2. stupně zvítězily třídy 7.C a 5.A, které celkem nasbíraly 30 kg víček. Celkem za naši školu odevzdáme 100 kg víček. Není toho mnoho, proto prosíme všechny žáky naší školy, aby i v příštím školním roce nám se sběrem víček pomohliVšem, kteří plastová víčka sbírají, a není jim osud Lukáška lhostejný, patří velké poděkování!!
Velký dík patří i sponzoru soutěže – Hostinci u Buroně v Klimkovicích, který vítězné třídy obdaroval formou sladké odměny a taky paní vychovatelce Soni Pavelkové za organizaci celé akce.

Celkový počet návštěv: 120432