×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Školní družina hledá talent

Napsal Petra Polášková Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Družina

Po měsíčních přípravách na akci „Školní družina hledá talent“ jsou děti schopny ukázat své dovednosti (tanec, zpěv, kouzlení a hru na hudební nástroje). Dne 23. června 2017 jsme jídelnu proměnili v pódium a hlediště. Čtrnácti členná porota je vybavená bodovacími kartami. Prvního ročníku se zúčastnilo 19 dětí. Každý zúčastněný obdržel diplom a sladkou odměnu. Těšíme se na II. ročník…

Vychovatelky ŠD

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 0

Včerejší návštěvy 32

Návštěvy tento měsíc: 1656

Celkový počet návštěv: 125954