×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Hry bez hranic

Napsal Petra Polášková Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Družina

Akce pro dětičky z mateřské školy V Zahradách, která se už pošesté uskutečnila na školním hřišti při naší ZŠ. Třída IX. B, která letos pomáhala jako technická četa, se úkolu zhostila na jedničku a pomohla p. vychovatelkám ŠD  připravit pro děti s vadami zraku z MŠ osm disciplín, které je nejen pobavily, ale i prověřily jejich motoriku, zdatnost a obratnost……….Všichni organizátoři a zúčastnění odcházeli s radostí a dobrým pocitem z krásně prožitého dopoledne a těší se na příští setkání!
                                                                                                               
Vychovatelky ŠD

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 1

Včerejší návštěvy 32

Návštěvy tento měsíc: 1657

Celkový počet návštěv: 125955