×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

"Od ovečky ke svetru"

Napsal Petra Polášková Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Družina

Ve II. a IV. oddělení školní družiny se v letošním roce uskutečnil velmi zajímavý program pod názvem „Od ovečky ke svetru“, který nám zajistil ve spolupráci ÚMOb Poruba. Děti se dozvěděly, jak se získává vlna, zpracovává, až se z ní uplete např. svetr. Mohly si vyzkoušet různé úkony zpracovávání vlny. Paní lektorka byla velmi milá a s dětmi si rozuměla.

foto

 

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 1

Včerejší návštěvy 32

Návštěvy tento měsíc: 1657

Celkový počet návštěv: 125955