×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Činnost školní družiny

Napsal Petra Polášková Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Družina

Všichni víme, že čas běží jako voda. Než jsme se v tom novém školním roce 2017-2018 rozkoukali, máme tady konec října. Během těchto dvou měsíců se naši prvňáčci seznámili s novým prostředím ve škole a družince, našli si nové kamarády a zvykají si na jiný režim…..Fotogalerie za měsíc září a říjen ukazuje kousek z pestrých činností v naší ŠD. Běžný denní provoz, hry, návštěvu ve Středisku mladých přírodovědců, deskové hry v zájmovém útvaru a hlavně, dobrou a přátelskou náladu, která je tak důležitá pro překonávání běžných denních starostí!  

               
Vychovatelky ŠD

foto

 

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 1

Včerejší návštěvy 32

Návštěvy tento měsíc: 1657

Celkový počet návštěv: 125955