×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Činnost školní družiny

Napsal Petra Polášková Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Družina

Všichni víme, že čas běží jako voda. Než jsme se v tom novém školním roce 2017-2018 rozkoukali, máme tady konec října. Během těchto dvou měsíců se naši prvňáčci seznámili s novým prostředím ve škole a družince, našli si nové kamarády a zvykají si na jiný režim…..Fotogalerie za měsíc září a říjen ukazuje kousek z pestrých činností v naší ŠD. Běžný denní provoz, hry, návštěvu ve Středisku mladých přírodovědců, deskové hry v zájmovém útvaru a hlavně, dobrou a přátelskou náladu, která je tak důležitá pro překonávání běžných denních starostí!  

               
Vychovatelky ŠD

foto

 

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 77

Včerejší návštěvy 70

Návštěvy tento měsíc: 1159

Celkový počet návštěv: 120431