×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Kouzelnicko-bublinková show

Napsal Petra Polášková Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Družina

Bubliny, bubliny, bublinky a nejen to jsme si užili v pátek s dětmi ze školní družinky na zážitkovém odpoledni s  mladými  iluzionisty. Kouzla a čáry s míčky, hůlkami, mincemi a jiným kouzelnickým materiálem si děti vyzkoušeli na vlastní kůži…… Děti byly vtaženy do zážitkového odpoledne, které se nám velmi líbilo. Představení mělo spád. Bylo plné nápadů a kouzel, což můžete vidět na fotografiích.

foto

 

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 0

Včerejší návštěvy 32

Návštěvy tento měsíc: 1656

Celkový počet návštěv: 125954