×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Malování s malířem

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Družina

A opět přijel a byl mezi námi. O kom je řeč? No přece o malíři panu Dostálovi, který nejen že umí malovat a kreslit, ale zároveň o tom umí velmi poutavě vyprávět. V pátek 31.října jsme se od něj naučili kreslit papouška, slona, opici a mnoho dalších zvířátek. Ta teď můžeme zase my na oplátku naučit kreslit nejen naše sourozence a kamarády, ale i naše rodiče! Hodinka s malířem nás obohatila o další zkušenost a poznání. Dokonce i ti, kteří si vůbec nevěřili, že něco nakreslí, byli překvapeni svými hezkými malůvkami.

Vychovatelky ŠD

Malování s malířem
Malování s malířem
Malování s malířem
Malování s malířem
Malování s malířem
Malování s malířem
Malování s malířem
Malování s malířem
Malování s malířem

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 0

Včerejší návštěvy 32

Návštěvy tento měsíc: 1656

Celkový počet návštěv: 125954