×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Středisko volného času

Napsal Petra Polášková Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Družina

Dne 22.ledna 2018 jsme v rámci environmentální výchovy navštívili stanici přírodovědců. Lektorka Zuzana Čerkovská nám vysvětlila, jak krmit ptáčky v zimě, které krmení je vhodné a které ne……….Poznávali jsme jednotlivé druhy ptáčků, vybarvili si omalovánku a vyplnili test. Odnesli jsme si nové zážitky, poznatky a zkušenosti. Na závěr jsme si pohladili a nakrmili králíčky a morčátka.

foto

 

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 0

Včerejší návštěvy 32

Návštěvy tento měsíc: 1656

Celkový počet návštěv: 125954