×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Velikonoce svátky jara

Napsal Petra Polášková Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Družina

O tom, že jsou Velikonoce svátky jara, s námi asi nikdo nebude polemizovat. Probuzení přírody po dlouhé zimě je příjemné a milé nám všem. Svátky, které si nezadají s žádnými v roce. S tím přichází již zmiňované jaro, sluníčko a vůbec všechno to hezké, na co v mrazivých dnech čekáme. A my jsme si to zpříjemnili krásným tvořením s květinovou aranžérkou, rodiče i prarodiče tvořili s ratolestmi dne 22. března 2018 pěkné velikonoční ozdoby… viz fotografie

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 0

Včerejší návštěvy 103

Návštěvy tento měsíc: 1632

Celkový počet návštěv: 128287