×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Velikonoce svátky jara

Napsal Petra Polášková Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Družina

O tom, že jsou Velikonoce svátky jara, s námi asi nikdo nebude polemizovat. Probuzení přírody po dlouhé zimě je příjemné a milé nám všem. Svátky, které si nezadají s žádnými v roce. S tím přichází již zmiňované jaro, sluníčko a vůbec všechno to hezké, na co v mrazivých dnech čekáme. A my jsme si to zpříjemnili krásným tvořením s květinovou aranžérkou, rodiče i prarodiče tvořili s ratolestmi dne 22. března 2018 pěkné velikonoční ozdoby… viz fotografie

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 21

Včerejší návštěvy 91

Návštěvy tento měsíc: 1276

Celkový počet návštěv: 120548