×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Vyhodnocení mezinárodní literární a výtvarné soutěže " Hrnečku vař"

Napsal Petra Polášková Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Družina

Velký úspěch zaznamenaly žákyně Terezka Kotásková a Beátka Budírská v mezinárodní soutěži na téma " Hrnečku vař ". Česko - polská spolupráce mezi Domy dětí a mládeže v Ostravě a Katovicích je perfektní a letos se vyhlášení výsledků a ocenění vítězů odehrálo v Katovicích... 2. místo pro Terezku Kotáskovou s pohádkou na toto téma a 1. místo ve výtvarné soutěži pro Beátku Budírskou bylo krásným zakončením jejich talentu a úsilí. V pátek 20.4.2018 si jely do Katovic pro ceny a věříme, že ony i jejich rodinný doprovod na tyto zážitky nezapomenou a příští rok zkusí tato místa znovu obhájit. Gratulujeme!!!!!!!   

foto

                              

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 1

Včerejší návštěvy 103

Návštěvy tento měsíc: 1633

Celkový počet návštěv: 128288