×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Lampionový průvod

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Družina

Teplý podzimní podvečer se stal hezkou kulisou ke konání 7. ročníku " Lampionového průvodu v maskách", který pořádaly vychovatelky ŠD. Hlavní třídou, kterou se průvod ubíral, blikala světýlka z lampionů a osvětlovala víly, skřítky, hastrmany, princezny a další fantastické masky. Po promenádě se průvod rodičů a dětí zaposlouchal u restaurace Florida do písní našeho pěveckého sboru, vedeného M. Havránkovou. Všichni zúčastnění zhlédli krátký zábavný program a posléze se děti vrhly do víru tance při hudební produkci DJ Pitrise. Děti, rodiče a příznivci naší školy z řad příbuzenstva se mohli občerstvit lahodným čajem a v přátelském rozhovoru sledovat zábavu svých potomků. Další z příjemných dnů plný zážitků se stal minulostí a nezbývá, než se těšit zase na příští ročník.

Vychovatelky ŠD

Lampionový průvod
Lampionový průvod
Lampionový průvod
Lampionový průvod
Lampionový průvod
Lampionový průvod
Lampionový průvod
Lampionový průvod
Lampionový průvod
Lampionový průvod
Lampionový průvod
Lampionový průvod
Lampionový průvod
Lampionový průvod
Lampionový průvod
Lampionový průvod
Lampionový průvod
Lampionový průvod
Lampionový průvod
Lampionový průvod
Lampionový průvod

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 27

Včerejší návštěvy 55

Návštěvy tento měsíc: 1210

Celkový počet návštěv: 130548