Kreativita

Školní rok 2018/2019

Zájmový útvar KREATIVITA má již osmnáctiletou tradici. Děti zde tvoří nebo dotvářejí různorodé výrobky, s kterými si hrají, darují je a vystavují ve svých domovech po dlouhou dobu…..

Školní rok 2017/2018

Školní rok 2016/2017

Školní rok 2015/2016

KREATIVITA neboli TVOŘIVOST je druhem rozumové schopnosti, kterou se snažíme v této zájmové aktivitě rozvíjet. Pracujeme s různými druhy materiálů a využíváme různorodé postupy a techniky, vše je přizpůsobeno věku dítěte. Hotové výrobky si odnáší žáci domů.

Kreativita

V zájmovém útvaru kreativita začaly děti přípravu na Vánoce návštěvou akce "Adventní tvoření" v naší školní jídelně, kde se seznámily s výrobou adventního věnečku. Jeho výrobu si také vyzkoušely s paní vychovatelkou, která zajistila polystyrenový věneček a připravila čtverečky látky pro ozdobení. Také v kreativitě měly možnost děti pracovat s tvořivými sadami - obrázky v rámečku - vánoční kapr nebo sob. Obrázky dopadly velmi pěkně a děti si je odnesly domů.

Zhotovili jsme budky pro ptáčky, jarní kytičky, dárky pro maminky, barevné pytlíčky a na tužky krabičky.

Jarní tvorba

Zataženo