Šikovné ruce

Školní rok 2018/2019

V našem zájmovém útvaru  šikovné ručičky si hrajeme na malé malíře a malířky. Zkoušíme zde různé zábavné výtvarné techniky.

Školní rok 2017/2018

Školní rok 2016/2017

Školní rok 2015/2016

Kroužek šikovné ručičky přináší parádní podívanou krásných výrobků za celý rok….Více na fotografiích…..

Papír v jakékoliv barvě, struktuře a tvaru, tenhle kouzelný materiál je základem kreativního tvoření v „Šikovných ručičkách“. Pohoda, těšení se na své tvoření a radost z finálního výrobku je hlavní m mottem při práci. Rozvíjení šikovnosti, motoriky, trpělivosti a mnoha dalších vlastností je cílem výtvarné činnosti, kterou zde s dětmi vytváříme. Z finálních výrobků mají radost jak děti tak obdarovaní.

Zájmový útvar - Šikovné ruce

Technika origami

Děti v kroužku u Katky Havránkové se ladí na vánoční atmosféru poslechem koled, vánočních melodií  a tvořením adventního věnce. Procvičují si techniku origami, při které je důležitá přesnost a trpělivost. Jak se jim  finální výrobek povedl už posuďte sami.

Technika origami

Zataženo