Školní rok 2018/2019

Nacvičujeme pohádkové  představení , které zahrajeme seniorům a dětem v mateřské školce……….. Také si tvoříme  pro radost.

Školní rok 2017/2018

Školní rok 2016/2017

S pohádkou a cirkusovým náčiním děti vystoupily před vánočními svátky ve školní družině.

Školní rok 2015/2016

V kroužku také vyrábíme .....

Vystoupení v DPS Astra

Po roce jsme opět s dětmi navštívili seniory v DPS Astra v Porubě. Foto zde.

Foto z kroužku Všeuměl

Foto do kroužku

KRMENÍ PTÁČKŮ V ZIMĚ

Děti v kroužku Všeuměl

Děti potřebují „ochutnat“ různé aktivity, které obohacují jejich znalosti. K tomuto účelu slouží kombinovaná aktivita „VŠEUMĚL“, určená pro děti, které mají snahu se něco nového naučit, něco si pro radost vyrobit a získat herecké a cirkusové dovednosti.

Všeuměl

Příprava na vystoupení u seniorů

Zkoušíme, trénujeme, cvičíme a přednášíme. Všechny tyto aktivity jsou důležité, protože se chystáme na vystoupení u seniorů dne 25.1.2O15 v penzionu na ulici Průběžná a dne 28.2.2015 v penzionu Astra na ulici I.Sekaniny. Tato vystoupení už mají svou tradici a jsou vždy vzájemným obohacením mezi dvěma generacemi. Rozhodli jsme se pro pohádku „O červené Karkulce“, cirkusové představení s překvapením a na závěr předáme seniorům krásná novoroční přáníčka. Už se moc těšíme a budeme pilně trénovat.

S. Pavelková

Zataženo