Informace o školní jídelně při přihlášení nového strávníka

Napsal Petra Polášková Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Jídelna - Aktuality

Informace o školní jídelně při přihlášení nového strávníka

Zákonný zástupce nového strávníka, je povinen zakoupit stravovací čip za 120,- Kč a první platbu za stravu uhradit v hotovosti v kanceláři vedoucí školní jídelny (dále jen ŠJ) dle rozpisu PRODEJ STRAVNÉHO.

Možnosti placení
Hotově- vždy poslední 2 dny v měsíci dle aktuálního rozpisu „ prodej stravného“ na webových stránkách školy, nebo vždy pondělí-pátek od 7,00 do 8,00 hodin v kanceláři vedoucí ŠJ.

Bezhotovostním způsobem- každý rodič si vyzvedne v kanceláři vedoucí ŠJ PŘIHLÁŠKU ke stravování, řádně ji vyplní a provede souhlas s inkasem u svého peněžního ústavu ve prospěch čísla účtu školy. Peníze musí být  převedeny vždy na následující měsíc nejpozději k 15.dni, tedy stravné na měsíc říjen musí být na účtu školy do 15.září. Pokud nebudou do tohoto data připsány na náš účet, vedoucí ŠJ Vaše dítě odhlásí ze stravování do doby, než dojde k vyrovnání závazku. Vyplněnou přihlášku odevzdáte vedoucí ŠJ.

Odhlášení stravy

V případě nemoci žáka je první den neplánované nepřítomnosti ve škole možnost si oběd odnést v jídlonosiči a to v čase od 11,15- 11,30 hodin. Všechny ostatní dny jste povinni stravu odhlásit, toto vyplývá z Vyhlášky o školním stravování č.107/2005 Sb. Pokud tak neučiníte, budou Vám doúčtovány mzdové a režijní náklady, doplatek činí 30,-Kč na každý oběd.

Možnosti odhlášení vždy DEN PŘEDEM do 12,00 hod. :

1.OSOBNĚ – 7,00- 8,00 hod. v kanceláři vedoucí ŠJ
2.TELEFONICKY – v době od 7,00-12,00 hod. na  596 913 137 nebo  731 501 304