×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Informace o školní jídelně při přihlášení nového strávníka

Napsal Petra Polášková Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Jídelna - Aktuality

Informace o školní jídelně při přihlášení nového strávníka

Zákonný zástupce nového strávníka, je povinen zakoupit stravovací čip za 120,- Kč a první platbu za stravu uhradit v hotovosti v kanceláři vedoucí školní jídelny (dále jen ŠJ) dle rozpisu PRODEJ STRAVNÉHO.

Možnosti placení  
Hotově- vždy poslední 2 dny v měsíci dle aktuálního rozpisu „ prodej stravného“ na webových stránkách školy, nebo vždy pondělí-pátek od 7,00 do 8,00 hodin v kanceláři vedoucí ŠJ.

Bezhotovostním způsobem- každý rodič si vyzvedne v kanceláři vedoucí ŠJ PŘIHLÁŠKU ke stravování, řádně ji vyplní a provede souhlas s inkasem u svého peněžního ústavu ve prospěch čísla účtu školy. Peníze musí být  převedeny vždy na následující měsíc nejpozději k 15.dni, tedy stravné na měsíc říjen musí být na účtu školy do 15.září. Pokud nebudou do tohoto data připsány na náš účet, vedoucí ŠJ Vaše dítě odhlásí ze stravování do doby, než dojde k vyrovnání závazku. Vyplněnou přihlášku odevzdáte vedoucí ŠJ.

Odhlášení stravy

V případě nemoci žáka je první den neplánované nepřítomnosti ve škole možnost si oběd odnést v jídlonosiči a to v čase od 11,15- 11,30 hodin. Všechny ostatní dny jste povinni stravu odhlásit, toto vyplývá z Vyhlášky o školním stravování č.107/2005 Sb. Pokud tak neučiníte, budou Vám doúčtovány mzdové a režijní náklady, doplatek činí 30,-Kč na každý oběd.

Možnosti odhlášení vždy DEN PŘEDEM do 12,00 hod. :

1.OSOBNĚ – 7,00- 8,00 hod. v kanceláři vedoucí ŠJ
2.TELEFONICKY – v době od 7,00-12,00 hod. na  596 913 137 nebo  731 501 304
3.INTERNETEM – po přihlášení na www.strava.cz

Janečková Veronika, vedoucí školní jídelny

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 81

Včerejší návštěvy 94

Návštěvy tento měsíc: 2028

Celkový počet návštěv: 126326