×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Pekelná školní jídelna

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Jídelna - Aktuality

Kdo zavítal v pondělí 5. prosince do školní jídelny, musel si připadat jako v pekle. Jídelníček na tento den vypadal v pekle takto: čertovská špenátová polévka, hovězí po znojemsku, střapatá rýže, mikulášský perník a mandarinka. Jídlo vydávaly paní kuchařky oblečené za čertice. Čertice byly hodné a tak se jich děti nebály. Paním kuchařkám děkujeme za příjemně strávené chvilky u oběda.:-)

P. Polášková

mik22

mik2

mik3

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 0

Včerejší návštěvy 32

Návštěvy tento měsíc: 1656

Celkový počet návštěv: 125954