×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Důležitá informace pro rodiče

Napsal Petra Polášková Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Jídelna - Aktuality

Informace o odhlašování stravy

V případě nemoci žáka je první den neplánované nepřítomnosti ve škole možnost si oběd odnést v jídlonosiči a to v čase od 11,15- 11,30 hodin. Všechny ostatní dny máte povinnost stravu odhlásit, toto vyplývá z Vyhlášky o školním stravování č.107/2005 Sb. Pokud tak neučiníte, budou Vám doúčtovány mzdové a režijní náklady, doplatek činí 30,-Kč na každý oběd. Odhlášení vždy DEN PŘEDEM do 12,00 hod. Děkuji za pochopení.                                                                       

Veronika Janečková- vedoucí ŠJ

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 0

Včerejší návštěvy 103

Návštěvy tento měsíc: 1632

Celkový počet návštěv: 128287