Slet čarodějnic a čarodějů

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Klub rodičů

Ve středu 29. dubna se v tělocvičně naší školy konal čarodějnický slet našich školáků. Programem nás provázeli klauni, kteří se starali také o zábavu. Do soutěže zapojili i tatínky. Ti si museli z jejich kufru obléci co nejvíce svršků a poté je zase svléci. Program se vydařil, děti si odnášely hodně zážitků a také balónky.

Nové skříňky pro naše žáky

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Klub rodičů

Klub rodičů a přátel školy působí na naší škole od října roku 2013. Jedním z jeho cílů je ve  spolupráci s vedením školy modernizovat prostory školy. A tady je jejich první výsledek. Dnes si 80 žáků mohlo uložit své věci do nových skřiněk. Vize je taková, že postupně každý žák na naší škole bude mít svou novou skřiňku.

P. Polášková

sk2

Den pro rodinu aneb Hurá na Lysou horu

Napsal Super User Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Klub rodičů

lysa horaKlub rodičů a přátel školy Vás zve v sobotu 14. června na Den pro rodinu aneb Hurá na Lysou horu. Sraz účastníků bude na zastávce „Malenovice zastávka“ v 9:45 hod. Níže je uveden jízdní řád a mapa trasy na Lysou horu. Samozřejmě je možné dojet na místo srazu autem.

Pro členy Klubu máme připravené malé občerstvení.

Prosíme o potvrzení Vaši účasti a počtu dětí (členů Klubu) do středy 11. června na emailovou adresu: petra.polaskova@centrum.cz

Těšíme se na Vás Klub rodičů a přátel školy!

V případě špatného počasí se akce nekoná. Sledujte webové stránky!

Zataženo

Zataženo