×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

20 medailí z Mistrovství Moravskoslezského kraje

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Sportovní třídy - Aktuality

V sobotu 12.5. se v Opavě konalo Mistrovství Moravskoslezského kraje mladšího žactva a atleti naší školy byli skvělí a získali 10 mistrů Moravskoslezského kraje a dalších 10 medailových umístění!

V Opavě nás přivítalo krásné počasí a kdo měl chuť, přidal se k nám a jel si zazávodit..., kdo jel jistě nelitoval! Porubští atleti byli na závodech opravdu vidět! A to díky 20 medailím byli vidět opravdu zásadně...

Naši medailisté jsou:

Skvělé úspěchy porubských atletů a atletek na krajském mistrovství

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Sportovní třídy - Aktuality

V neděli 21.1. se v atletické hale v Ostravě-Vítkovicích konalo krajské mistrovství Moravskoslezského kraje. Na závodech se kromě našeho kraje ukázaly také děti z jiných moravských, českých krajů a dokonce atleti z Polska! Nakonec z toho bylo velmi vysokých 718 startujících v 1 644 startech!

Tohoto mistrovského závodu se účastnilo na 40 atletů naší školy! V závodě naši žáci překonávali sami sebe i představy svých trenérů :-). Svědčí o tom více než 50 překonaných osobních rekordů většiny atletů!! A ještě více, 25 cenných kovů - 9x zlato, 9x stříbro, 7x bronz!!!

IMG 1217

Medailové hody našich žáků na Mistrovství Moravy a Slezska v atletice

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Sportovní třídy - Aktuality

V neděli 1.10. se konalo v Hranicích Mistrovství Moravy a Slezska jednotlivců mladšího žactva. Za náš spřízněný atletický klub se na tyto závody vydalo 27 mladých atletů. A závody to byly z pohledu našeho atletického klubu vynikající!

Devět umístění na stupních vítězů je toho jasným důkazem a to je potřeba říci, že nechybělo moc a medailí mohlo být ještě daleko více...

Každé umístění ve "finálové" osmičce je skvělým počinem našich mladých atletů! A tak si nyní představíme jmenovitě ty, kteří patří mezi nejlepší atlety a atletky celé Moravy a Slezska.

Mistři Moravy a Slezska

koule 2kg
1. místo - Bártová Daniela

štafeta 4x60m
1. místo - Poštulková Michaela, Válková Nina, Fialová Dominika, Bártová Daniela

* mimochodem, štafeta obhájila titul z minulého roku, kde jsme se stali také mistry Moravy a Slezka. Letos jsme dokonce obsadili i druhé místo ve štafetách dívek a třetí místo ve štafetách chlapců. To znamená co se týče štafet, nejlepší tým šampionátu

IMG 8281 small

Děvčata zvítězila, chlapci byli třetí!

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Sportovní třídy - Aktuality

V pondělí 25.9. se na městském stadionu v Ostravě konalo Mistrovství Moravskoslezského kraje družstev mladšího žactva v atletice. Děvčata zvítězila s velkou převahou a chlapci skončili na výborném třetím místě.

Do tohoto finále postoupilo pouze šest nejlepších týmů chlapců a děvčat ze základních kol, kde bylo po 12 respektive 15 týmech! Také děvčata a chlapci naší školy ZŠ Porubské se této akce pod hlavičkou partnerského atletického klubu účastnili.

IMG 8113 small

Chlapci dorazili v téměř "nejsilnějším" možném složení s maximální účasti, což bylo nejdůležitější podmínkou pro to, aby mohli být úspěšní. Tušilo se, že první dvě místa jak napovídala základní čtyřkolová část družstev si mezi sebou rozdělí chlapci z Opavy (1.místo) a Vítkovic (2.místo). O třetí místo se, ale předpokládal velký boj právě mezi našimi borci z Poruby a chlapci z Třince, Valašského Meziříčí a Havířova. Některé chlapce, ale i děvčata trápily menší zdravotní problémy, přesto dorazili a se svými kamarády bojovali! Nebudeme vyhodnocovat, kdo byl či nebyl nejlepší, protože o to třetí místo se zasloužili opravdu všichni jako jeden muž! Chlapci tímto třetím místem získali také možnost se účastnit Moravského finále, kde nastoupí proti celkům z Jihomoravského, Olomouckého a Zlínského kraje! Chlapi všem moc gratulujeme!!!

Známe mistry republiky ve hře Plamen pro rok 2017

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Sportovní třídy - Aktuality

Přestože již začaly školní prázdniny, ne pro všechny žáky naší školy to znamená, že si již někde užívají na pláži, plavou se žraloky či delfíny :-), chodí po horách a "lelkují".

Někteří ještě bojují o cenné kovy ve sportech, které je baví! A jednou z takových je i žačka naší školy, atletka a hasička Valentýna Homlková ze 7.A. Poté co Valentýně začaly atletické prázdniny se vrhla ze všech sil do hasičské přípravy na důležité sportovní akce hasičů, kde patří Česká republika k nejlepším na světě!

Aktuální zpráva z konaného Mistrovství ČR Plamen 2017 je, že se týmu Pískové Lhoty, jejímž členem je i tato žákyně naší školy podařilo umístit na skvělém stříbrném místě! Gratulujeme!

A samozřejmě držíme Valči palce na blížící se Olympiádě mládaže v hasičském sportu konaném v rakouském Villachu od 9.-16. července 2017 - http://www.villachonfire.at/

vitězové

Více zde - http://www.sportovnilisty.cz/priroda/zname-ceske-mistry-ve-hre-plamen-pro-rok-2017-z-michalkovic/

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 75

Včerejší návštěvy 70

Návštěvy tento měsíc: 1157

Celkový počet návštěv: 120429