×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

22 medailí z víkendových Mistrovství Moravskoslezského kraje v atletice

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Sportovní třídy - Aktuality

O víkendu 11-12.1. se v ostravské atletické hale konalo Mistrovství Moravskoslezského kraje v atletice. Tohoto mistrovství se účastnili také žáci naší školy a atleti Atletika PORUBA. V sobotu závodily kategorie dorostenců a dorostenek (ročníky 2004 a starší), v neděli žactvo starší a mladší (ročníky 2005 a mladší). Z víkendového mistrovství si naší žáci odvážejí 22 medailových úspěchů! Z toho je 10 medailí zlatých, 9 medailí stříbrných a 3 medaile bronzové! Ti co na medaile tentokrát nedosáhli, nezaháleli a u všech došlo k vylepšení jejich vlastních osobních maxim v disciplínách, ve kterých závodili.

Fotografie a další informace najdete na našem Facebooku https://www.facebook.com/zsporubska/ 

výsledky atletika

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 43

Včerejší návštěvy 100

Návštěvy tento měsíc: 2280

Celkový počet návštěv: 145513