×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Postup do moravského finále!

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Sportovní třídy - Aktuality

Ve čtvrtek 15.9. se na Městském stadionu v Ostravě - Vítkovicích odehrávaly "tuhé" boje o poslední body v rámci krajských přeborů družstev mladšího žactva chlapců a děvčat! Těchto atletických závodů se také účastnili žáci naší ZŠ Porubské 832!

U chlapců byla před posledním kolem situace poměrně přehledná, protože první Opava měla 29 bodů, naši chlapci 27 bodů a třetí Frýdek-Místek bodů 22. To znamenalo, že chlapci, kteří se v každém kole umístili na stupních vítězů (1. místo, 3. místo, 2. místo) by v tomto kole mohli mít i "výpadek" v podobě umístění mimo medailové pozice na čtvrtém či pátém místě a jejich postup by byl i tak po včerejším závodu potvrzen! Chlapci i tak nenechali nic náhodě a po bojovném výkonu v posledním kole obsadili skvělé 2. místo, což pro ně znamená v celkovém pořadí krajských přeborů družstev mladšího žactva výborné 2. místo!! GRATULUJEME!!!

U děvčat byla situace nejvyrovnanější za několik posledních let... pokud ne vůbec poprvé v historii soutěže :-). Týmy Opavy, Vítkovic a našich děvčat měli shodně 33 bodů po třech kolech krajského přeboru družstev! To znamenalo jediné - kdo v posledním kole ve Vítkovicích závody lépe zvládne a skončí na 1 nebo 2 místě, má zajištěný postup na Mistrovství Moravy a Slezka družstev ve Znojmě!!
Děvčata na závody dorazily téměř v maximálním možném počtu (až na pár výjimek...)

což byl první předpoklad úspěchu v tomto kole. Mezi prvními třemi týmy totiž v předchozích kolech rozhodovaly absolutní detaily o tom kdo skončil vždy na 1,2 či 3 místě.... a tak jsme nechtěli nic nechat náhodě a děvčata se fantasticky "zmobilizovaly"! A výsledkem celé dívčí mobilizace bylo fantastické 1. místo ve 4. kole krajských přeborů družstev! To znamená také prvenství v celkovém pořadí kraje v této dlouhodobé soutěži!!! SUPER DĚVČATA!

V tomto článku nebudeme vyzdvihovat výkony jednotlivců a říkat, kdo byl na prvním, druhém či jiném místě.... protože se nakonec ukázalo, že naše týmy jsou skutečnými týmy a jejich soudržnost a vzájemná podpora, fandění v rámci závodů pomáhá i těm nejlepším k vynikajícím výkonům!

Všichni členové týmů chlapců i děvčat si zaslouží obrovské díky za výkony, které v této soutěži předváděli! A není všem dnům konec, protože 2.10. jedeme do Znojma na Moravské finále proti dalším družstvům, kde se budeme snažit přivést do Ostravy další vynikající umístění!!

Držte nám palce :-)

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 1

Včerejší návštěvy 32

Návštěvy tento měsíc: 1657

Celkový počet návštěv: 125955