×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Děvčata čtvrté a chlapci šestí na MMaS družstev

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Sportovní třídy - Aktuality

Finále Mistrovství Moravy a Slezska družstev v atletice se letos konalo ve Znojmě. Těchto závodů se účastnili také žáci naší školy ZŠ Porubské 832 prostřednictvím atletického oddílu Atletika Poruba. Z celkového počtu necelých 170 registrovaných atletických klubů Moravy a Slezska se našim žákům podařilo postoupit do finále z Moravskoslezského kraje (dívky jako vítězky, chlapci jako druzí v pořadí). Ve finále naše žačky sahaly na medailové umístění, ale i díky oslabení týmu o nemoci... nám medailové umístění jen o kousiček uteklo. Žačky zakončily závody na krásném čtvrtém místě! Žáci se od začátku závodu až do konce pohybovali na průběžném pátém až šestém místě. Výsledkem je velice pěkné šesté místo. Všem žákům a žákyním děkujeme za výbornou reprezentaci a gratulujeme k úspěchu!

800m

 

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 0

Včerejší návštěvy 103

Návštěvy tento měsíc: 1632

Celkový počet návštěv: 128287