6.A jede na adaptační pobyt spojený s kondičním soustředěním

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Sportovní třídy - Aktuality

V úterý 11.10. 10:00 hod odjíždí autobus od ZŠ Porubské 832 s žáky 6.A na týdenní adaptační pobyt spojený s kondičním soustředěním. Sraz je před školou v 9:45hod! Jako dozor na tento pobyt jede paní třídní učitelka 6.A Mgr. Riedlová Martina a trenéři Atletika Poruba Fiala Martin, Válka Ivan. Paní učitelka se postará o adaptační část pobytu, trenéři o kondiční část pobytu. Pro děti je připravena strava (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře) , pitný režim, třílůžkové pokoje, každý den bazén, turistický výlet, příprava na Halloween párty :-), kondiční tréninky několikrát denně a další překvapení, která zatím nemůžeme veřejně sdělovat, protože jsou to překvapení :-). A kde to vlastně jedeme? Activitypark hotel Všemina se nachází v malebném údolí s jezerem v prostředí Hostýnských a Vizovických vrchů.

Celkový počet návštěv: 120431