×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Mladší žactvo ZŠ Porubské se vrátilo ze soustředění ...

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Sportovní třídy - Aktuality

Ve dnech 3.4. - 8.4. se konalo atletické soustředění žáků (mladšího žactva) naší školy. Převážnou část skupiny tvořili žáci 6.A a k nim se přidalo pár žáků 7.A třídy. Soustředění se konalo ve sportovním areálu města Ústí nad Orlicí, kde měli k dispozici kvalitní hotelové ubytování odpovídající podmínkam sportovního soustředění s regenračním centrem (vířivka, šlapačky, sauna), fitness centrum, atletický stadion, vrhačskou louku s nakloněnou rovinkou,

dvě fotbalové hřiště (přírodní, umělé), pilinovou dráhu a "pár metrů" za hotelem krásnou přírodu s mírnými kopečky. Poblíž hotelu se také nacházel městský bazén, který jsme měli také pro naše účely rezervován. Součástí bazénu se slanou vodou byl také tobogán, vířivka a dvě místnosti s parou pro relaxaci.

IMG 4268

Ač bylo v rámci soustředění chladnější počasí, občas i pršelo, tak jsme vše zvládli bez problémů a podařilo se nám splnit vše co bylo potřeba a již se těšíme na novou atletickou sezónu a pevně věříme, že nám všem toto soustředění velmi pomohlo.

Pár fotografií je k dispozici zde

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 1

Včerejší návštěvy 32

Návštěvy tento měsíc: 1657

Celkový počet návštěv: 125955