×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Vítězné první kolo družstev mladšího žactva

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Sportovní třídy - Aktuality

Ve čtvrtek 11.5. 2017 byla v Opavě zahájena atletická soutěž družstev mladšího žactva. Samotných závodů prvního kola družstev, kterých se účastnilo 415 startujících atletů (177 chlapců, 238 děvčat) v celkem 905 startech. Těchto závodů se účastnili také atleti naší školy.

Chlapci
Chlapci měli pár chybějcích členů, kteří se na poslední chvíli ze zdravotních důvodů omluvili, přesto naši chlapci bojovali a snažili se dostat na co nejlepší pozice. Bylo na nich opravdu vidět zapálení pro závody a myslíme si, že nikdo z nich svůj vlastní závod s časem, délkou, výšku či soupeři nevzdal! U chlapců se jednoznačně nejlépe vedlo Vojtovi Kuznikovi, který měl poměrně složitou kombinaci disciplín 60m (celkově 2.místo),150m (3.místo),300m(1.místo), ale všechny disciplíny zvládl naprosto skvěle a v osobních rekordech! Vojtu následovali co se týče výsledků Honza Hrabec a Patrik Chovanec. Celkově se naší chlapci umístili na velice slušném a zároveň prozatím i postupovém 5. místě! Všem chlapcům moc děkujeme za předvedené výkony a samozřejmě i účast na závodech.

Děvčata
Mladších žaček máme o něco více než chlapců a tak jsme si mohli dovolit sestavit dvě družstva. U děvčat bude po tomto prvním kole důvod se rozepsat trošku více než u chlapců a to protože nás překvapovali v každé disciplíně do které nastoupili...

IMG 5875


Začalo to 60m překážek, kde jsme v osobních rekordech brali 2. místo (Dokulilová), 3.místo (Fialová), 4.místo (Homolková).
Současně s překážkami probíhala výška dívek a zde se na osobáček a vítězství ve výšce vyšplhala Homolková Valentýna. Čtvrtá skončila Válková Nikola.
Jako další velmi úspěšnou disciplínu lze hodnotit 60m, kde se našim děvčatům také velmi dařilo o čemž svědčí vítězství Daniely Bártové, 2. místo Michaely Poštulkové, 5. místo Denisy Zdražilové.
Následovaly běhy na 800m, kde vyhrála Toová Klára, a na 7. místě se umístila Sabina Vantuchová.
S 800m probíhaly technické disciplíny v dálce, kouli a oštěpu. V dálce v osobních rekordech na 2. místě Dokulilová Aneta, 4. místě Homolková Valentýna a 7. místě Petrová Nina.
V kouli také v novém osobním rekordu vyhrála Daniela Bártová. Běhy na 300m pro nás znamenaly další "žně" a to 1.místo Denisy Zdražilové, 2.místo Niny Válkové, 3.místo Niny Petrové, 4.místo Michaely Poštulkové, 6. místo Melanie Schneeberger. Závěrečné disciplíny jednotlivců na 150m byly opět v režii našich děvčat a to na 1.místě Daniela Bártová, 4.místě Dominika Fialová, děleném 5.místě Denisa Zdražilová a Daniela Dutková, 7.místě Michaela Poštulková.
Ve štafetách a tím i poslední disciplíně jsme získali 1.místo, 2.místo, 4.místo a 7.místo.

V celkovém hodnocení to znamená, že naše děvčata zvítězila v prvním kole a jsou na nejlepší cestě k postupu do krajského finále! Podařilo se jím to dokonce s poměrně značným náskokem, který jsme bez diskuze ani náhodou nečekali. Všem ať se umístili jakkoliv a i když zde náhodou nebyli vyjmenováni moc a moc děkujeme za úžasnou reprezentaci našeho atletického oddílu.

A jak to vlastně vše dopadlo z pohledu družstev?

   Mladší žáci  
1. TJ Sokol Opava 202,00
2. SSK Vítkovice 96,50
3. TJ TŽ Třinec 81,50
4. TJ Valašské Meziříčí 78,50
5. Atletika Poruba z.s. 62,50
6. TJ Start Havířov 52,00
7. TJ Slezan Frýdek-Místek 46,00
8. Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 32,00
9. Atletický klub Hošťálkovice, z. s. 10,00
10. SSK Vítkovice B 4,00
11. Sokol Opava B 2,00
12. TJ Slezan Opava, z.s. 2,00

 

  Mladší žákyně
1. Atletika Poruba z.s. 246,33
2. Atletický klub EZ Kopřivnice 79,5
3. TJ TŽ Třinec 74
4. SSK Vítkovice 67,5
5. TJ Sokol Opava 60
6. TJ Valašské Meziříčí 57
7. TJ Slezan Frýdek-Místek 32
8. Atletický klub Hošťálkovice 16
9. TJ Start Havířov 13
10. TJ Slezan Opava, z.s. 9,33
11. SSK Vítkovice B 8,33
12. Poruba B 5
13. AK Bohumín, z.s. 3
14. Sokol Opava B 1
15. Kopřivnice B 0

fotky z akce jsou k dispozici zde

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 0

Včerejší návštěvy 32

Návštěvy tento měsíc: 1656

Celkový počet návštěv: 125954