×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Krajské kolo Poháru rozhlasu a úspěch všech družstev

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Sportovní třídy - Aktuality

Ve čtvrtek 18. května jsme s napětím sledovali výkony našich atletů na krajském finále Poháru rozhlasu. Padlo několik osobních rekordů a všechna družstva si připsala body navíc! Před finálovými štafetami jsme věděli, že pořád nějaká naděje na medaile je! A povedlo se. Starší žáci si odvážejí bronz, starší žákyně stříbro a mladší žákyně zlato! Individuální ocenění za nejlepší výkon získala Klára Toová a Daniela Bártová ze 6. A. Všem blahopřejeme a doufáme v postup do republikového finále, o kterém se rozhodne po skončení všech krajských kol.

E. Zineckerová

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 17

Včerejší návštěvy 20

Návštěvy tento měsíc: 537

Celkový počet návštěv: 131924