Republiková finále pro naší školu!

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Sportovní třídy - Aktuality

V posledních týdnech se souběžně konaly dvě sportovní soutěže škol napříč celou Českou republikou. Jednalo se o závody družstev v pohárových soutěžích - Štafetový pohár a Pohár rozhlasu. V obou těchto pohárech se naší škole podařil vynikající úspěch a naše družstva postoupila do celorepublikových finále!

Finále Štafetového poháru se koná již 30.5. v Čáslavi, tak naším mladším dětem (1-5. třída) držte palce, ať se jím závody na 8x100m a 8x200m vyvedou dle jejich představ a snad to i zacinká :-).

Finále Poháru rozhlasu se koná 6.6. v Kladně, kde se představí děvčata z 6-7. tříd naší školy v disciplínách 60m, 600m/1000m, skok daleký, skok vysoký, hod kriketovým míčkem a 4x60m. Určitě držte palce i tomuto družstvu, které má také šanci na medaili v nabité konkurenci dalších škol z celé ČR.

K republikovým finále všem dětem gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů ve finálových kláních!